PērkamPārdodam
AUD Austrālijas dolārs 1.582 1.477
Russian FederationRUB Krievijas rublis 75.4058.90
JapanJPY Japānas jēna 160.00 139.00
PolandPLN Polijas zlots 4.75 4.45
ChinaCNY Ķīnas juaņa 7.7226 6.655
Czech RepublicCZK Čehijas krona 25.25 24.11
BelarusBYN Baltkrievijas rublis 3.472.45
Ukrainas grivnas valūtas maiņas kurssUAH Ukrainas grivnas
CroatiaHRK Horvātijas kuna 7.61 7.158
BulgariaBGN Bulgārijas leva 1.9655 1.8972
GruzijaGEL Gruzijas lars 3.10 2.8078
TaizemeTHB Taizemes bats 39.20 35.25
ĒģipteEGP Ēģibtes mārciņa 20.48 16.07

Pēdējās izmaiņas: 30.06.22 12:34
WWW.MONEXTG.LV
  PērkamPārdodam
United States of America(USA)USD ASV dolārs 1.066 1.032
SwedenSEK Zviedrijas krona 1O.88 10.50
ScotlandSBP Skotijas mārciņa 0.92 0.853
DenmarkDKK Dānijas krona 7.6265 7.45
NorwayNOK Norvēģijas krona 10.70710.30
United Kingdom (Great Britain)GBP Lielbritānijas mārciņa 0.878 0.855
SwitzerlandCHF Šveices franks 1.030.98
CanadaCAD Kanādas dolārs 1.405 1.322
IsraelILS Izraēlas šekelis 4.00 3.443
TurkeyTRY Turcijas lira 18.00 15.13
AAEAED AAE dirhams 3.925 3.68
UngārijaHUF Ungārijas forints 400.00 379.00
United States of America (ASV)BOJĀTS ASV dolārs 1.19 ---   

Valūtas maiņa

     
    

     

        Pērkam Pārdodam
    United States of America(USA)

    USD ASV dolārs

    1.066

    1.032

    Sweden

    SEK Zviedrijas krona

    1O.88

    10.50

    Scotland

    SBP Skotijas mārciņa

    0.92

    0.853

    Denmark

    DKK Dānijas krona

    7.6265

    7.45

    Norway

    NOK Norvēģijas krona

    10.707

    10.30
    United Kingdom (Great Britain)

    GBP Lielbritānijas mārciņa

    0.878

    0.855

    Switzerland

    CHF Šveices franks

    1.03

    0.98
    Canada

    CAD Kanādas dolārs

    1.405

    1.322

    AUD Austrālijas dolārs

    1.582

    1.477

    Russian Federation

    RUB Krievijas rublis

    75.40

    58.90
    Japan

    JPY Japānas jēna

    160.00

    139.00

    Poland

    PLN Polijas zlots

    4.75

    4.45

    China

    CNY Ķīnas juaņa

    7.7226

    6.655

    Czech Republic

    CZK Čehijas krona

    25.25

    24.11

    Belarus

    BYN Baltkrievijas rublis

    3.47

    2.45
    Ukrainas grivnas valūtas maiņas kurss

    UAH Ukrainas grivnas

    Israel

    ILS Izraēlas šekelis

    4.00

    3.443

    Croatia

    HRK Horvātijas kuna

    7.61

    7.158

    Turkey

    TRY Turcijas lira

    18.00

    15.13

    Bulgaria

    BGN Bulgārijas leva

    1.9655

    1.8972

    AAE

    AED AAE dirhams

    3.925

    3.68

    Gruzija

    GEL Gruzijas lars

    3.10

    2.8078

    Ungārija

    HUF Ungārijas forints

    400.00

    379.00

    Taizeme

    THB Taizemes bats

    39.20

    35.25

    Ēģipte

    EGP Ēģibtes mārciņa

    20.48

    16.07

    United States of America (ASV)

    BOJĀTS ASV dolārs

    1.19

    ---